Wielkie emocje, trzymający kciuki ojcowie, podające wodę mamy i spoceni synowie... Ruszyło „Mundialito”! W poniedziałek na osiedlowym boisku przy ulicy Jeżyka ruszyła dziewiętnasta już edycja turnieju w ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wielkie emocje, trzymający kciuki ojcowie, podające wodę mamy i spoceni synowie... Ruszyło „Mundialito”!

W poniedziałek na osiedlowym boisku przy ulicy Jeżyka ruszyła dziewiętnasta już edycja turnieju w piłkę nożną, popularnego “mundialito”. - Co ciekawe ci chłopcy nie chcą grać gdzie indziej. W mieście są boiska ze sztuczną trawą, ale oni wolą to. Bo jest tradycyjne, tu kiedyś, w jednej z pierwszych edycji grali ich ojcowie i nikomu nie przeszkadza, że trudno znaleźć na nim choć kępę trawy. Ale w tym kopaniu na boisku między blokami jest jakiś urok. Poza tym wielu uczestników ma blisko do domów - tłumaczy Adam Sandurski ze spółdzielni mieszkaniowej w Wągrowcu, który jak co roku czuwa nad organizacją imprezy, a którą poza spółdzielnią organizuje jeszcze Towarzystwo Przyjaciół Dzieci i Urząd Miejski, a patronat medialny objęła nasza redakcja.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!