Rolnicy, ogrodnicy, działkowcy - wszyscy zjechali do Starej Łubianki na Agro Targi. Impreza potrwa do niedzieli.

Rolnicy, działkowcy i miłośnicy kwiatów zjechali do Starej Łubianki (gm. Szydłowo). Agro Targi znów okazały się organizacyjnym sukcesem.

Tłumy do Starej Łubianki zjechały już w sobotę. Około południa ciężko było znaleźć miejsce do zaparkowania. Nic dziwnego, o imprezie było głośno już od kilkunastu dni, a Stara Łubianka stała się miejscem, w którym każdy działkowiec czy rolnik musi się pojawić.

>>> Zobacz też: Piła: zobacz jak będzie wyglądało nowe centrum miasta


Impreza odbywa się już po raz 22., choć jeszcze do niedawna były obawy, że w tym roku Agro Targi mogą się nie udać.

- Na szczęście pogoda dopisała i nie było przeszkód, żeby targi się nie odbyły - mówi Mirosław Mantaj, starosta pilski. I dodał, że Agro Targi w Starej Łubiance to już symbol.

Oferta wystawców jest bogata. Można kupić nasiona i sadzonki kwiatów, drzewka ozdobne i owocowe oraz ozdoby na balkon czy do ogrodu. Ceny przystępne. Popularne bratki można kupić już za 1,2 zł. Dużą popularnością cieszyły się drewniane figurki pszczół i biedronek na kiju, które poruszały skrzydłami. Ludzie wychodzili z targów obładowani siatkami z sadzonkami.

Kto nie był w sobotę w Starej Łubiance, nic nie stracił. Agro Targi będą się odbywały również w niedzielę (do godz. 16).

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!