Artur Rojek wraca do koncertowania. W marcu odwiedzi 10 miast Artur Rojek wraca do koncertowania. W marcu odwiedzi 10 miast

Artur Rojek wraca do koncertowania. W marcu odwiedzi 10 miast (© archiwum Polskapresse)

Po pełnym sukcesów 2014 roku Artur Rojek kontynuuje trasę koncertową promującą album "Składam się z ciągłych powtórzeń".

Pierwszy solowy album byłego lidera Myslovitz był drugą najchętniej kupowaną płytą w zeszłym roku w Polsce. Tym razem Artur z zespołem odwiedzi 10 miast, a trasa rozpocznie się od specjalnego koncertu transmitowanego w radiowej Trójce podczas Offensywy De Luxe, 30 stycznia.

Artur Rojek to dla przypomnienia współtwórca zespołu Myslovitz, z którym wydał dziewięć albumów, a także lider grupy Lenny Valentino. Współpracował z Katarzyną Nosowską, Smolikiem i Pustkami. Pomysłodawca i dyrektor artystyczny OFF Festiwalu.

Artur Rojek - daty koncertów


1 marca - Gdańsk, Parlament
6 marca - Rzeszów, Lukr
7 marca - Konin, CKiS
8 marca - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
14 marca - Łódź, Wytwórnia
15 marca - Warszawa, Palladium
19 marca - Poznań, Eskulap
20 marca - Kraków, Studio
27 marca - Katowice, Mega Club
30 marca - Szczecin, Filharmonia


Trasy koncertowe

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!