Autostrad w Polsce mamy jak na lekarstwo. Gdzie można dojechać autostradą? Gdzie powstają nowe odcinki? Które autostrady będą budowane w najbliższym czasie? I wreszcie - za które odcinki autostrad w Polsce trzeba płacić i ile? Zobacz mapy Polski z wyznaczonymi autostradami. Kliknij >>> Zobacz galerię.


MotoFakty

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

XCV (gość)

Aby Zachodni Europejczycy mogli swobodnie handlować ze Wschodem bo ten układ w istocie uwzględnia wyłącznie niemieckie interesy. Dla nas w Chodzieży i całego Pomorza NIC poza obiecankami. Kierunek Śląsk, Czechy i Słowacja NIC. Najdurniejsze jest to, że za przejazd w jedną stronę odcinkiem należącym do nieżyjącego Janka filantropa trzeba zapłacić 68 złotych czyli tyle ile miesiąc jeżdżenia po wszystkich autostradach w Czechach lub Słowacji bez jakichkolwiek limitów kilometrów. I to jest podsumowanie Polnische Wirschaft. BEZMÓZGOWIE - WIELKA TRAGEDIA 28 LECIA UWOLNIENIA SIĘ OD TYLKO JEDNEJ STOLICY DYKTUJĄCEJ NAM JAK MAMY MYŚLEĆ.