Tuż przed długim weekendem Chodzież obiegła informacja o aresztowaniu głównej księgowej Powiatowego Urzędu Pracy, Ewy K. Sąd aresztował ją na dwa miesiące, ale dał możliwość wyjścia za kaucją. Tak więc Ewa K.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Tuż przed długim weekendem Chodzież obiegła informacja o aresztowaniu głównej księgowej Powiatowego Urzędu Pracy, Ewy K.

Sąd aresztował ją na dwa miesiące, ale dał możliwość wyjścia za kaucją. Tak więc Ewa K. wyszła już na wolność po złożeniu przez jej rodzinę w depozycie 30 tysięcy złotych.
Ewa K.- o której znajomi mówią, że znana była z uczciwości - podejrzana jest o to, że przywłaszczyła około 300 tys. złotych. Swoją zaś przestępczą działalność prowadziła od lipca 2006 roku. Jak mogła ukraść tak dużą kwotę pieniędzy? Na razie trwa prokuratorskie śledztwo.
Ewa K. pracę w chodzieskim PUP rozpoczęła w 1990 roku, a cztery lata później została główną księgową.

Więcej w jutrzejszym wydaniu Polska Głos Wielkopolski lub www.prasa24.pl

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!