Cyrk Europa w Pile. Wygraj bezpłatne wejściówki na widowisko

We wtorek (24 kwietnia) Cyrk Europa po raz kolejny zagości w Pile. Mamy dla was siedem podwójnych zaproszeń na występ.

Cyrk Europa pod dyrekcją Daniela Woźniaka to jeden z największych tradycyjnych cyrków polskich. Zaprezentuje nowy atrakcyjny program sezonu 2012 - barwne widowisko dla dorosłych i dzieci z udziałem artystów z Ukrainy i Polski.

Cyrk Europa w Pile: 24 kwietnia, wtorek, godz. 17. (ul. Drygasa, plac koło ZUS)

W ponad 2-godzinnym programie zaprezentują się laureaci festiwali cyrkowych oraz piękne tygrysy bengalskie, kuce, konie welskie, renifery, kozy, krowa szkocka, owce i psy.

Moc niezapomnianych wrażeń dostarczą akrobacje napowietrzne, balans ze szkłem, persze. Bawić Państwa clown Rico z Polski. W akrobacjach na szarfach i trapezie zobaczymy młodą artystę z Ukrainy Elmirę. Uznany w cyrkach europejskich polski duet Halina i Dariusz Lewandowscy zaprezentuje niezwykłe popisy na perszach.

Pokaz tygrysów syberyjskich przedstawi jedyna w Polsce kobieta - treser dzikich zwierząt Ewa Mikulska.

Mamy dla was siedem podwójnych zaproszeń na występ cyrku


Ślijcie maile na adres pila@naszemiasto.pl i przekonajcie nas w nich, że bilety powinny trafić właśnie do Was! W temacie wiadomości wpiszcie "konkurs cyrk europa" Na listy czekamy do niedzieli, do godz. 17. Najciekawsze uzasadnienia nagrodzimy biletami. Zwycięzców poinformujemy o wygranej mailem. Bilety od poniedziałku odbierać można w siedzibie redakcji Tygodnika Pilskiego (al. Wojska Polskiego 26; redakcja czynna pn-pt ,godz. 9-17).

Jeden bilet jest ważny dla osoby dorosłej oraz dziecka do lat 10.
∨ Czytaj dalejChcesz skontaktować się z autorem informacji? pila@naszemiasto.pl
Byłeś świadkiem ważnego wydarzenia? Daj nam znać! NAPISZ DO NAS PRZYŚLIJ SMS lub ZADZWOŃ 698 635 635

Dodaj ogłoszenie drobne ZA DARMO

Więcej na temat

Komentarze (4)

Wybierz kategorię