We wtorek (24 kwietnia) Cyrk Europa po raz kolejny zagości w Pile. Mamy dla was siedem podwójnych zaproszeń na występ.

Cyrk Europa pod dyrekcją Daniela Woźniaka to jeden z największych tradycyjnych cyrków polskich. Zaprezentuje nowy atrakcyjny program sezonu 2012 - barwne widowisko dla dorosłych i dzieci z udziałem artystów z Ukrainy i Polski.

Cyrk Europa w Pile: 24 kwietnia, wtorek, godz. 17. (ul. Drygasa, plac koło ZUS)

W ponad 2-godzinnym programie zaprezentują się laureaci festiwali cyrkowych oraz piękne tygrysy bengalskie, kuce, konie welskie, renifery, kozy, krowa szkocka, owce i psy.

Moc niezapomnianych wrażeń dostarczą akrobacje napowietrzne, balans ze szkłem, persze. Bawić Państwa clown Rico z Polski. W akrobacjach na szarfach i trapezie zobaczymy młodą artystę z Ukrainy Elmirę. Uznany w cyrkach europejskich polski duet Halina i Dariusz Lewandowscy zaprezentuje niezwykłe popisy na perszach.

Pokaz tygrysów syberyjskich przedstawi jedyna w Polsce kobieta - treser dzikich zwierząt Ewa Mikulska.

Mamy dla was siedem podwójnych zaproszeń na występ cyrku


Ślijcie maile na adres pila@naszemiasto.pl i przekonajcie nas w nich, że bilety powinny trafić właśnie do Was! W temacie wiadomości wpiszcie "konkurs cyrk europa" Na listy czekamy do niedzieli, do godz. 17. Najciekawsze uzasadnienia nagrodzimy biletami. Zwycięzców poinformujemy o wygranej mailem. Bilety od poniedziałku odbierać można w siedzibie redakcji Tygodnika Pilskiego (al. Wojska Polskiego 26; redakcja czynna pn-pt ,godz. 9-17).

Jeden bilet jest ważny dla osoby dorosłej oraz dziecka do lat 10.

Chcesz skontaktować się z autorem informacji? pila@naszemiasto.pl
Byłeś świadkiem ważnego wydarzenia? Daj nam znać! NAPISZ DO NAS PRZYŚLIJ SMS lub ZADZWOŃ 698 635 635

Dodaj ogłoszenie drobne ZA DARMO

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!