Plebiscyt Człowiek Roku 2013 już trwa, ale do 10 stycznia internauci i czytelnicy Tygodnika Pilskiego mogą zgłaszać swoich kandydatów. Prezentujemy sylwetki osób, które dołączyły do naszego plebiscytu. Oto nowi kandydaci.

Urszula Nowak - Roznowska - kandydatka w plebiscycie Człowiek Roku 2013
Od początku związana z Wyższą Szkołą Biznesu w Pile, gdzie pełni funkcję kanclerza. Znana jest nie tylko studentom, ale także seniorom, bo od ubiegłego roku szefuje Uniwersytetowi III Wieku w Pile. Aktywnie zaangażowana w obchody miejskiego jubileuszu. Pełni funkcję prezesa Fundacji 500-lecia Piły. Bardzo aktywnie działa na rzecz ludzi starszych poprzez ich aktywizację. Zauważa problemy międzypokoleniowe.
SMS o treści PILA.33 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT).

Agnieszka Voelker, BEAUTY VITAL Akademia Piękna i Zdrowia - kandydatka w plebiscycie Człowiek Roku 2013
Bardzo przedsiębiorcza kobieta, emanuje swoją energią, świat stoi dla niej otworem. Pasjonatka.Kobieta, która świetnie łączy pracę z domem i wychowywaniem dzieci. Rozwinęła firmę na skalę krajową oraz poza jej granicami (w tym rynek niemiecki)
Wyślij sms o treści PILA.34 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Irena Wiśniewska-Smolarek, prezes Akcji Humanitarnej "Życie" - kandydatka w plebiscycie Człowiek Roku 2013
Pomysłodawczyni i współorganizatorka wielu akcji charytatywnych w Pile. Poświęca się dla dobra innych, w szczególności dla dzieci z trudnych rodzin. Organizuje zbiórki świąteczne, paczki, festyny charytatywne, organizuje warsztaty dla dzieci z trudnych rodzin. Nie pozostaje obojętna na problemy ludzi bezdomnych, z marginesu społecznego, bardzo wrażliwa na ludzką krzywdę. Koordynowała projekt "Razem możemy więcej", w ramach którego specjaliści zajmowali się osobami z problemami osobistymi, z trudnościami w zakresie zadłużenia i wychodzeniem z zadłużenia.
Wyślij sms o treści PILA.35 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT).

Aleksandra Pęska - powiatowy rzecznik konsumentów - kandydatka w plebiscycie Człowiek Roku 2013
Z zaangażowaniem pomaga konsumentom, którzy czują się oszukani. Przykład z brzegu: - Kupiłam garnki na pokazie, gdzie był występ pana Pazury. Pani rzecznik zaangażowaniem i cierpliwością uzyskała dla mnie zwrot prawie 4 tys złotych. Jestem jej za to ogromnie wdzięczna - pisze pani Kamila, która zgłosiła kandydaturę Aleksandry Pęski do plebiscytu Człowiek Roku 2013.
Wyślij sms o treści PILA.32 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT).

Ryszard Pyziak, prezes Pilskiego Banku Żywności - kandydat w plebiscycie Człowiek Roku 2013
Zaangażowany w pracę na rzecz innych. Trzy razy w roku organizuje zbiórki żywności, podczas których udaje się zgromadzić nawet 30 ton jedzenia dla najuboższych. W 2013 roku został wybrany na Przewodniczącego Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego.
Wyślij sms o treści PILA.36 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT).

>>> Zobacz też: Wybierz z nami CZŁOWIEKA ROKU 2013