Muzyczna Ćwiartka w Pile: 550 osób pobiegło w rytm bębnów

Muzyczna Ćwiartka w Pile
Muzyczna Ćwiartka w Pile Wiesław Szmagaj
Po raz trzeci odbyła się Muzyczna Ćwiartka w Pile. W biegu wystartowało 550 zawodników. Zmaganiom zawodników towarzyszyła grupa Djembe Planet, grająca na afrykańskich bębnach.

Blisko 550 zawodników ukończyło III Ćwierćmaraton Muzyczny, który odbył się 1 maja na pilskich ulicach. Zwycięzcami biegu zostali Łukasz Wirkus (Talex – Borzytuchom) i Antonina Rychter (MKL Szczecinek).

Zanim biegacze ruszyli na ponad dziesięciokilometrową trasę Muzycznej Ćwiartki w Pile, na Wyspie odbyły się dwie inny imprezy. W sztafecie biznesowej zwyciężył Philips I, a potem dystans jednego kilometra pokonały dzieci.

Z naszych zawodników w Muzycznej Ćwiartce w Pile najlepiej wypadli: Marcin Zagórny (Lokator Nieruchomości Piła), który był trzeci oraz druga wśród kobiet Joanna Bemowska z pilskiej Gwdy. Zmaganiom zawodników towarzyszyła grupa Djembe Planet, grająca na afrykańskich bębnach.

Organizatorem muzycznej Ćwiartki w Pile był Klub Biegowy 4 Run Team Piła, na czele z Markiem Jaroszewskim.

Muzyczna Ćwiartka w Pile: więcej o imprezie przeczytasz w Tygodniku Pilskim już 6 maja.