II liga futsalu: BestDrive Futsal Piła do przerwy remisował z Piastem Poniec, ale później zaaplikował rywalom worek bramek! Zobacz zdjęcia

KS BestDrive Futsal Piła – PKS Piast Poniec 11:2 (2:2)

Pilanie rozpoczęli mecz od dwóch goli, zdobytych przez Wojciecha Węgrzyna (5') i Macieja Konerta (6'). Goście nie poddali się i strzelili w pierwszej połowie meczu dwie bramki (Łukasz Janowicz 9' i Patryk Moryson 14'). Do przerwy był niespodziewanie remis 2:2.

W drugiej części spotkania to BestDrive Futsal Piła brylował na parkiecie hali sportowej PWSZ. Pilanie zaaplikowali gościom z Ponieca aż dziewięć goli. Na listę strzelców wpisali się: Patryk Klofik (23', 35'), Michał Lament (23'), Maciej Konert (25', 31'), Marcin Waszak (27'), Wojciech Bukowy (34') i Wojciech Węgrzyn (39', 40'). Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem pilskiej drużyny 11:2.