Po emocjonującym, pełnym zwrotów spotkaniu, KS Futsal Piła zremisował z SPN Paolo Futsal Gorzów Wlkp. 4:4 (3:2).

Pilanie rozpoczęli to spotkanie znakomicie. Po golach Michała Wolana (2') i Kacpra Kosmowskiego (3') zespół z Piły prowadził 2:0. Na cztery minuty przed przerwą na 3:0 podwyższył Wojciech Suszycki. Czyżby sensacja? Goście jednak ostudzili entuzjazm naszego zespołu, zdobywając w ostatnich 30 sekundach pierwszej połowy dwie bramki...
Drugą część spotkania lepiej zaczęli przyjezdni. W 24. minucie wyrównali oni rezultat na 3:3. Pilanie jednak nie poddawali się. 27. minucie na listę strzelców wpisał się ponownie Michał Wolan. Nasza drużyna prowadziła tylko przez trzy minuty, bo wówczas na tablicy wyników pojawił się rezultat 4:4. Potem emocji także nie brakowało. Był przedłużony rzut karny, którego gospodarze nie wykorzystali, a także czerwona kartka dla zawodnika z Gorzowa. Wynik jednak nie uległ zmianie.

>>> Zobacz także: Galeria zdjęć z meczu KS Futsal Piła -KKF Konin

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!