II liga futsalu: KS Futsal Piła niespodziewanie tylko zremisował z UKS Orlik Mosina. Zobacz zdjęcia

To nie był udany występ pilskiej drużyny. Przed własną publicznością KS Futsal tylko zremisował z UKS Orlik Mosina 2:2 (1:0). Pilanie razili w tym meczu nieskutecznością...

Pilanie objęli prowadzenie w 9. minucie po golu zdobytym przez Michała Wolana. Pod koniec pierwszej połowie nasi zawodnicy nie wykorzystali dwóch przedłużonych rzutów karnych.
Po przerwie, w 26. minucie, na listę strzelców wpisał się Cezary Knapiński i KS Futsal Piła prowadził 2:0. Niestety, później dwa gole zdobyli goście (w 32' i 37'), a w ostatnich sekundach nie wykorzystali oni znakomitej sytuacji pod bramką pilan.
Więcej o tym meczu w Tygodniku Pilskim z 2 lutego.