II liga futsalu: KS Futsal Piła pokonał u siebie M40.pl Poznań 6:4

Pilski zespół w 27. minucie przegrywał 2:3, ale potrafił się podnieść i odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu.

Po pierwszej połowie pilanie prowadzi z M40.pl Poznań 2:1. Na początku drugiej części spotkania KS Futsal stracił dwie bramki i to goście cieszyli się z prowadzenia. Później trzy gole zdobyli nasi zawodnicy. Na listę strzelców wpisali się kolejno: Wojciech Bukowy, Jakub Skwarek i ponownie Wojciech Bukowy. Poznanianie odpowiedzieli czwartą bramką, ale chwilę później wynik meczu na 6:4 ustalił Maciej Konert.

KS Futsal Piła – M40.pl Poznań 6:4 (2:1). Bramki dla KS Futsal Piła zdobyli: Wojciech Bukowy 2 (27' i 35'), Zbigniew Barańczyk (3'), Marcin Waszak (18'), Jakub Skwarek (30') i Maciej Konert (38').
Więcej o tym spotkaniu w Tygodniku Pilskim z 22 grudnia.