II liga futsalu: KS Futsal Piła przegrywał już 1:4 z KKF Konin, ale zdołał zremisować. Zobacz zdjęcia

To był niezwykle emocjonujący mecz. Pilanie dosłownie wydarli remis rywalowi z Konina.

Pierwszą bramkę zdobyli goście w 5. minucie. 120 sekund później było 1:1 po strzale Jakuba Skwarka. Goście jednak błyskawicznie odpowiedzieli golem, a przed zakończeniem pierwszej połowie dołożyli kolejnego.
Kiedy w 23. minucie KKF Konin podwyższył na 4:1 wydawało się, że tym razem pilanie nie zdobędą choćby punktu. Tymczasem 8 minut później Zbigniew Barańczyk w odstępie kilku sekund dwukrotnie pokonał bramkarza gości. Nasz zespół poszedł zaciosem. Na 6 minut przed zakończeniem spotkania na 4:4 wyrównał Maciej Konert i takim wynikiem zakończył się ten mecz.