II liga futsalu: pilski zespół wygrał z Celulozą Kostrzyn, wiceliderem rozgrywek. Zobacz zdjęcia

Po pełnym dramaturgii pojedynku, KS Futsal Piła pokonał 4:3 (2:2) IKAA MOSiR Celulozę Kostrzyn. Goście nie wykorzystali aż trzech przedłużonych rzutów karnych.

Celuloza objęła w 6. minucie prowadzenie. Na 1:1 wyrównał pięć minut później Jakub Skwarek, ale goście po kilkudziesięciu sekundach ponownie prowadzili. Na 2:2 strzelił w 15. minucie Wojciech Bukowy i przy takim rezultacie drużyny zeszły na przerwę do szatni.
W drugiej połowie gola zdobył ponownie Jakub Skwarek (35') i było 3:2 dla pilan. Drużyna z Kostrzyna śmiało atakowała, chcąc doprowadzić do remisu. Na dwie minuty przed końcem spotkania na listę strzelców wpisał się Michał Wolan i nasz zespół był już bliski zwycięstwa. Goście nadal nie rezygnowali, ustalając na 3 sekundy przed końcem spotkania wynik na 4:3. Wicelider został w Pile pokonany!
Wkrótce galeria zostanie uzupełniona o kolejne zdjęcia z drugiej części meczu.