Judo: nasi zawodnicy wywalczyli w turnieju Baltic Cup w Gdyni trzy medale

W Gdyni odbył się Międzynarodowy Puchar Polski Judo Baltic CUP Juniorów. W tym mocno obsadzonym turnieju wystartowali również nasi judocy, podopieczni trenerów Józefa i Tomasza Jopków. Nasza ekipa wywalczyła w Gdyni trzy medale, każdy z innego kruszcu. W kategorii wagowej 90 kg na najwyższym stopniu podium stanął Tomasz Drzewiecki. Srebrny krążek w wadze 55 kg wywalczył Beniamin Podemski. Trzecie miejsce w Baltic Cup wywalczył natomiast Gracjan Wyroślak, który rywalizował w kategorii wagowej 81 kg. Wszyscy oni są reprezentantami UKS3 Piła. W klasyfikacji medalowej pilska ekipa uplasowała się na wysokim, drugim miejscu. Więcej w najbliższym Tygodniku Pilskim.