Judo: złoto Pauli Kułagi i brąz Katarzyny Wiszniewskiej w Pucharze Polski Seniorów

W Mysiadle koło Warszawy odbył się Puchar Polski Seniorów w judo. Pilskie zawodniczki wróciły z tych zawodów z medalami.

W Pucharze Polski w Mysiadle wystartowali zawodnicy trenerów Józefa i Tomasza Jopków, którzy po raz kolejny nie zawiedli. Najlepiej spisała się Paula Kułaga z TDK Judo Trzcianka. Wywalczyła ona złoty medal w kategorii 78 kg. Katarzyna Wiszniewska z UKS 3 Piła stanęła na najniższym stopniu podium w kategorii 48 kg. Blisko medalu był Adam Stodolski z UKS Leśnik Kaczory. Wywalczył on piąte miejsce w kategorii 73 kg. W walkach eliminacyjnych odpadł natomiast Tomasz Drzewiecki (UKS 3 Piła). W poniedziałek nasi zawodnicy wyjechali na obóz do Frankfurtu nad Odrą do miejscowego, zaprzyjaźnionego klubu.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani