Koszykówka: Basket Piła po świetnej grze wysoko pokonał Grom Słupca. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu

W meczu III ligi koszykówki Basket Piła rozgromił Grom Słupca 110:67 (27:8, 26:16, 32:20, 25:23).

Pilanie od początku spotkania przeważali. Pierwszą kwartę Basket Piła wygrał 27:8. W dalszej części meczu pilanie także byli skutecznie i zasłużenie wygrali pierwszą w tym sezonie ligową potyczkę. W ostatniej kwarcie na parkiecie pojawili się zawodnicy rezerwowi i wówczas mecz stał się wyrównany.
Podczas przerwy kibicom zaserwowano tort z okazji 10-lecia Basketu Piła. Chętnych nie brakowało, co można zobaczyć na zdjęciach.

Co istotne, do kosza trafiali wszyscy pilscy zawodnicy. Punkty dla Basketu zdobyli: T. Pochylski 25, J. Kurkiewicz 18, Ł. Mostek 16, B. Lipiński 13, B. Rajewicz 10, D. Czajkowski 8, J. Rutkowski 6, J. Florek 5, P. Pochylski 3 oraz P. Smoczyk, M. Relis i R. Pażądka-Lipiński po 2.