Policja ujęła 68 poszukiwanych osób Policja ujęła 68 poszukiwanych osób

Policja ujęła 68 poszukiwanych osób (© Fot. Archowum PP)

68 mieszkańców powiatu pilskiego przez miesiące i lata było poszukiwanych przez policję, prokuratury i sądy. W końcu wpadli. Jedna z osób próbowała schować się przed policjantami za... firanką

Sukces policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Pile. W ostatnim czasie udało się zatrzymać 68 osób, które był poszukiwane były przez policję, listami gończymi i Europejskimi Nakazami Aresztowania. Na swoim koncie mieli przestępstwa kradzieży z włamaniem, rozbojów, znęcania, przestępstwa narkotykowe, oszustwa oraz pobicia.

Poszukiwani ukrywali się na terenie województwa wielkopolskiego, Niemiec, Holandii i Wielkiej Brytanii. Kiedy zatrzymywali ich policjanci, ukrywali się w pustostanach, domach, pomieszczeniach gospodarczych, w meblach, a nawet... za firanką.

Czterech mężczyzn zostało zatrzymanych na terenie Niemiec, Holandii i Wielkiej Brytanii. Zatrzymani zostali przekonwojowani do Polski i osadzeni w Aresztach Śledczych na terenie kraju.

- Zatrzymane osoby, to mieszkańcy powiatu pilskiego w wieku od 18 do 64 lat, wśród których było 8 kobiet - informuje podkom. Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!