Liga Siatkówki Kobiet: Enea PTPS Piła pokonała ostatnią w rozgrywkach E. Leclerc Radomkę Radom. Zobaczcie zdjęcia

Enea PTPS Piła – E. Leclerc Radomka Radom 3:1 (25:15, 20:25, 25:19, 25:15)

Pierwszy set przebiegał pod dyktando pilanek, które wygrały go zdecydowanie. W kolejnej partii sytuacja odmieniła się i to radomianki cieszyły się ze zwycięstwa. Na szczęście zespół z Piły zmobilizował się i w następnych setach brylował na parkiecie, wygrywając cały mecz 3:1 (25:15, 20:25, 25:19, 25:15). MVP spotkania została Margarita Azizowa.

Składy zespołów - PTPS: Strantzali (14), Stencel (10), Azizowa (18), Kaczorowska (11), Piotrwska (3), Szpak (5), Pawłowska (libero) oraz Trojan (4).
Radomka: Skrzypkowska (3), Grabka, Bałucka (6), Borawska (1), Ponikowska (2), Szczepańska-Pogoda (19), Drabek (libero) oraz Biała (11), Molenda (7), Kubacka (4) i Aliszanowa (1).

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0