Majówka na Wyspie: Koncert Nicka Sinklera

Majówkowa atmosfera nieco opadła za sprawą pogody. Mimo to na Wyspie trwa szaleństwo.

Drugi dzień majówkowej zabawy na wyspie upłynął wraz z dwoma zespołami. Najpierw zaśpiewał pozytywnie zakręcony Nick Sinkler, który przyznał się przed publicznością, że ma ADHD.

Oprócz zagranicznych hitów, podczas koncertu można było usłyszeć także dance'ową aranżację utworu "Ich język lata, lata jak łopata". Sinkler bardzo dobrze radził sobie z językiem polskim na scenie. Atutem koncertu był także śpiew na żywo, a nie z playbacku.

>>> Zobacz także: Koncert Tomasza Niecika w Pile

Nick to amerykański wokalista, który do Polski przyjechał w 2007 roku. W Stanach Zjednoczonych współpracował z producentami słynnego Cirque du Soleil. Śpiewał również w chórkach dla Dama Josepha (piosenkarz neo sou), Paradise (piosenkarz reggaeton), Billy’ego Portera (aktor i piosenkarz soul).

Po przyjeździe do Polski śpiewał w chórach Natalii Kukulskiej i jazzbandu Karimski Club, a także założył własny zespół o nazwie Overnight.

W 2008 roku wziął udział w programie Fabryka Gwiazd, gdzie znalazł się w finałowej piątce i był jednym z faworytów jurorów oraz publiczności. Nagrał później przebój radiowy Feel This Love, występował w Radio Eska i uczestniczył w trasie koncertowej Kayah promującej jej nową płytę Skała. Obecnie pracuje nad swoim pierwszym CD, który pojawi się w sklepach muzycznych jesienią tego roku.
∨ Czytaj dalej

Hair jest pierwszym musicalem, w którym bierze udział w Polsce.

Więcej na temat

Komentarze (4)

avatar
avatar
Siwy Adam (gość)

Wjechały zdjęcia z wieczora i piknie grajo takich imprez piła potrzebuje oby tak dalej.

avatar
siwy Adam

Zdjęcia z koncertu Propagandy Dei już są: http://pila.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1839341,majowka-na-wyspie-koncert-propagandy-dei,id,t.html#4dff56403428bd85,1,3,5

avatar
siwy Adam (gość)

Impra pierwsza klasa tylko niema zdjęć z wieczornego koncertu a wtedy ludzie najlepiej się bawili tak jak ja

Wybierz kategorię