Mieszkania komunalne w Pile w końcu zostały przekazane rodzinom. W środę w południe klucze odebrały 32. rodziny. To pierwsze od lat nowe mieszkania komunalne.

W środę w południe nastąpiło uroczyste oddanie kluczy do nowych mieszkań komunalnych w Pile. Odebrały je 32 pilskie rodziny, które dotąd zamieszkiwały lokale komunalne i regularnie płaciły czynsz. Mieszkania są wykończone pod klucz. Wystarczy tylko przenieść meble i mieszkać. W nowym bloku przy ul. Andersa są mieszkania o powierzchni od około 32 m2 do prawie 60 m2.

>>> Kliknij też: Spółka "Gwda" ma patronat nad pierwszakami z SP nr 2

W standardzie mieszkań są wygipsowane i pomalowane ściany, z glazurą w kuchni i łazience, posadzkami w pokojach i wykładziną w przedpokoju. Łazienki wyposażone są w wannę lub kabinę prysznicową, armaturę. Także w kuchni znajduje się niezbędne wyposażenie: zlewozmywak, kuchenka elektryczna. Ponadto w budynku jest zamontowana stolarka okienna plastikowa z wentylacją.

Do budynku podłączone zostało ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.

Mieszkania komunalne w Pile: więcej na ten temat przeczytasz w Tygodniku Pilskim.

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Szczęśliwa (gość)

Po co piszą, że 32 rodziny, skoro klucze odebrało 27 rodzin. Mieszkam tu więc wiem. Dwa miesiące temu klucze dostały kolejne 2 rodziny a za jakiś miesiąc rozdadzą klucze pozostałym 3 rodzinom. Niby to tylko liczby ale za tym idą i fakty....

Biuro Sołtysa (gość)

. . .zewsząd włażą mendy . . .z ciepłych biur w W-wie, z P-nia, a nawet ze starostwa. . .gawiedzi trzeba się pokazać bo niedługo wyścigi do koryta.

ktośtam (gość)

ciekawe ze Ci którzy dostali klucze maja niższe czynsze od mieszkańców TBS a lepsze warunki. Gdzie tu sprawiedliwość?

ASIA (gość)

mieszkania komunalne-super, tylko dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na to, że mieszkania otrzymują również osoby starsze czy niepełnosprawne i zafundował im wanny zamiast kabin prysznicowych. Pod tym względem PORAŻKA !!!!!!!!

Rzygający także (gość)

Z prostej rzeczy robią spektakl polityczno-wyborczy: rozumiem, że jest prezydent, skoro to jest blok komunalny. Ale po jaką cholerę lansują Augustyna, Bugajskiego i Sulimę. Ludziom zbiera się na wymioty. Panie Prezydencie - przesilenie polityczne b.często powoduję, że ludzie mają dosyć.

mieszkanka Andersa (gość)

pięknie,szkoda tylko,że to pokazówka,chodniki,ławeczki, a przy blokach znajdujących się Andersa-Bydgoska, nawet chodnika porządnego niema, nie wspomnę o placu zabaw, a tam nawet boisko i bramki z siatkami, a reszta mieszkańców tego osiedla tylko od płacenia...

pilanin (gość)

Śmieszny lanser Głowski pewnie bardzo się smucił, że przy jego bierności blok oddano prawie rok po terminie, tuż przed wyborami. Żenada.