Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych w Pile: najlepsza młodzież ze Słupska

W ubiegłym tygodniu odbywał się Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych w Pile. Młodzież musiała rozwiązać test wiedzy o policji oraz przejść egzamin sprawnościowy. Najlepiej wypadła klasa policyjna ze Słupska.

Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych w Pile odbywał się w dniach 1-2 czerwca. Do turnieju zakwalifikowało się 25 szkół z całej Polski, w tym reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile, w którym działa klasa policyjna. Oprócz Piły, podczas turnieju walczyła młodzież z Białego Boru, Bujn, Czarnkowa, Jarocina, Katowic, Komornicy (Serock), Kościerzyny, Malborka, Marcinkowic, Nowogardu, Ostrołęki, Piechowic, Płońska, Poznania, Prószkowa (koło Opola), Radomia, Radoryża Smolanego, Słupska, Suwałk, Środy Wielkopolskiej, Wojsławic i Żor.

>>> Kliknij też: Boże Ciało: zobacz zdjęcia z procesji w Pile

Młodzież musiała wykazać się wiedza o policji, pokonać tor przeszkód oraz wykazać się umiejętnością udzielania pierwszej pomocy. Najwięcej punków i tytuł „Klasy Policyjnej Roku 2015” zdobyła reprezentacja Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach. Na trzecim stopniu podium stanęła reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Suwałkach.

  • Tygodnik Pilski
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:

Powiązane