Wraz z opolską drukarnią OPOLGRAF zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Fabryka inspiracji”, tym razem gościem drukarzy będzie Ojciec Leon Knabit. Spotkanie odbędzie się 3 lipca, w piątek, o godz.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wraz z opolską drukarnią OPOLGRAF zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Fabryka inspiracji”, tym razem gościem drukarzy będzie Ojciec Leon Knabit.
Spotkanie odbędzie się 3 lipca, w piątek, o godz. 18 w introligatorni drukarni Opolgraf ul. Niedziałkowskiego 8-12 w Opolu. Spotkanie poprowadzi Tomasz Grzyb. Wstęp wolny.
FABRYKA INSPIRACJI to cykliczne, comiesięczne spotkania autorskie z publicystami, pisarzami, twórcami literatury współczesnej.
Spotkania poświęcone są promocji konkretnych książek, bądź otwartym tematom z zakresu zainteresowań zapraszanych autorów. Co odmienne i ciekawe spotkania, jako jedyne w Polsce odbywają się w introligatorni drukarni, która na dwie godziny zamienia się w miejsce dyskusji pomiędzy mieszkańcami Opolszczyzny, a zaproszonym autorem. Industrialny klimat introligatorni, ze starymi i nowymi liniami do oprawy, że specyficznym zapachem papieru i kleju, z paletami pełnymi bloków książkowych przygotowanych do dalszej obróbki introligatorskiej sprawia, że goście czują się jak we wnętrzu procesu, w którym powstaje finalny produkt - książka, którą znajdujemy na księgarskiej półce i z zapałem czytamy w domowym zaciszu.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!