W niedzielę nad ranem strażacy z OSP Łobżenica zostali wezwani do wypadku, do którego doszło na trasie Dźwierszno - Gródek Krajeński. Kierowca opla wjechał w drzewo. Teraz szuka go policja.

W niedzielę o godzinie 5.10. strażacy z OSP Łobżenica zostali wezwani do wypadku. Na trasie między Dźwiersznem a Gródkiem Krajeńskim samochód osobowy czołowo uderzył w drzewo. Auto na łuku drogi wypadło z jezdni.

Kiedy strażacy przyjechali na miejsce, poza samochodem leżał mężczyzna. Miał liczne obrażenia ciała. Druhowie z OSP Łobżenica udzielili mu pierwszej pomocy, a potem udali się do pobliskiego lasu, by sprawdzić czy nie ma tam innych uczestników wypadku.

>>> Zobacz też: Piła: wypadek na ul. Wawelskiej

Przez cały czas trwają poszukiwania osoby, która siedział za kierownicą opla.

- 27-latek był tylko pasażerem. Cały czas trwa poszukiwanie osoby, która kierowała samochodem - informuje sierż. sztab. Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!