W piątek w Auditorium Maximum odbyły się prawybory miss i mistera PWSZ w Pile. Główne wybory już 26 kwietnia.

Pilska uczelnia przy Podchorążych przygotowuje się do wyborów miss i mistera. W piątek w auli Auditorium Maximum odbyły się prawybory.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem studentów. Impreza przypominała prawdziwe wybory. Była komisja, w skład której weszli wykładowcy oraz studenci, również ci, którzy przebywają w Pile na wymianie studenckiej w ramach programu Erasmus.

>>> Zobacz też: Piłą: scena MDK należała do młodzieży [WIDEO]

W prawyborach wystartowało osiem dziewczyn: Marta Leśniewska, Ayse Turhan, Małgorzata Wiszowata, Karolina Kotyk, Marcelina Myczko, Agata Bochra, Paulina Kołodziejczyk i Oliwia Warzyńska. Tylu samo było reprezentantów męskiej części żaków. Swoje zalety prezentowali: Mariusz Jankowski, Robert Belka, Ahmet Zeybekoglu, Gökhan Özmen, Jakub Weltrowski, Marcin Piotrowski, Filip Furman i Krystian Czerniak.


Piątkowe prawybory były wstępem do głównych wyborów. Te już w piątek w klubie Browar.

Więcej o prawyborach przeczytasz w Tygodniku Pilskim już 23 kwietnia!

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marta (gość)

Proszę poprawić: nie Martyna Leśniewska, a Marta Leśniewska. Nie Oliwia Wawrzyńska, a Warzyńska i ostatnie- nie Marcin Piotrkowski, a Piotrowski.