Muzyka elektroniczna i dance dominowała podczas niedzielnych koncertów. Wystąpił m.in zespół "Safri Duo".

Prawie cały plac Staszica wypełnił się mieszkańcami w różnym wieku. W niedzielny wieczór na scenie zaśpiewały i zagrały zagraniczne gwiazdy muzyki elektronicznej , dance i dico tj. Tony T, David Tavare i duński duet Safri Duo.

Najpierw odbył się koncert przeniesiony z pikniku lotniczego. David Tavare miał wystąpić na lotniku, jednak ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe koncert odbył się dzień później.

David Tavaré to hiszpański piosenkarz dance. Popularność zdobył w 2006 roku, dzięki hitowi "Summerlove". David występował na koncertach ESKI "Hity na Czasie", śpiewał też podczas Sopot Hit Festiwalu.

>>> Zobacz także: Piknik lotniczy 2013 nie udany

Następnie zaśpiewał Tony T, ex-wokalista zespołu R.I.O., który niedawno rozpoczął solową karierę. Współtwórca takiego hitu jak "Shine On". Gwiazda podczas koncertu złapała niezły kontakt z publicznością. A po występnie Tony z chęcią rozdawał autografy oraz pozował do wspólnych zdjęć.

Gwiazdą wieczoru, na którą wszyscy czekali, był duński zespół Safri Duo, znany w Polsce głównie z piosenki, wykorzystanej w reklamie jednego z producentów lodów.

>>> O koncercie na placu Staszica czytaj także w najnowszym Tygodniku Pilskim

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

pilanin (gość)

Hahahaha!!! Świetny żart autora przy zdjęciu nr 104! Normalnie padam ze śmiechu! :) :) :) Brawo!