Piła. Śmierć 13-letniego chłopca na Słowackiego nie była wypadkiem. To był samobójczy skok. Chłopiec zostawił list pożegnalny

Niestety, nie ma już wątpliwości, że śmierć 13-letniego chłopca z gminy Szydłowo nie była skutkiem nieszczęśliwego wypadku. Chłopiec targnął się na swoje życie skacząc z okna wieżowca na Słowackiego. Zostawił pożegnalny list. Dyrekcja szkoły, której był uczniem, zapewnia, że uczniowie z klasy 13-latka otrzymali wsparcie psychologiczne.
 Fot. naszemiasto.pl

TR

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.12.2018, 15:59

Wina kolegów !!!Nie ma w tych czasach prawdziwych kolegów .Jeśli się przyczynili do jego śmierci to poniosą surowa karę .Zło powraca bardziej niż dobro .Szkoda chłopca choć nie znam.

10.12.2018, 16:24

A gdzie szkoła i rodzice byli jak chłopiec potrzebował pomocy, szkoła to powinna rozmawiać na lekcji wychowawczej aby do takich tragedii nie powinno dochodzić. Chyba że macie inne zdanie.

09.12.2018, 21:55

Jak to w worku??? podaj link? Czyżby to oni się znęcali nad Mateuszem?

09.12.2018, 19:18

A rodzice wystawiają zdjęcia dziecka w worku na fb to już kurwa przesada i to pewnie wszystko ich wina

08.12.2018, 14:44

Nie znaliście tego chłopca, a oceniacie sytuację w jakiej się "znalazł ". Chodziłam z nim do szkoły i wcale nie dawał po sobie poznać, że coś jest nie tak, był żartobliwy i zawsze uśmiechnięty. Jak na razie nikt nie wie dlaczego takie wydarzenie miało miejsce.

07.12.2018, 23:36

Przepraszam za błędy, ale mam puszyste palce i niestety coś tam zawsze kliknę nie to co chcę, a pisałam z telefonu.

07.12.2018, 23:32

Chłopiec prawdopodobnie był poniżany przez innych rówieśników, że nie chodzi ubrany w markowych ciuchach. Ci którzy do tego doptowadzili, Ci gówniarze ich rodzice, którzy tylko mają w głowie wygląd, kasę, kult młodości, dla których pozycja, stanowiska się liczą itd. TO MORDERCY, Ci oprawcy pewnie nie raz słyszeli od swoich starych, jak się naśmiwali z tego chłopca, jak chodzi ubrany. Dzieci to kopie swoich starych. CI SATRZY I ICH DZIECI MAJĄ KREW NA RĘKACH TEGO CHŁOPCA. MAM NADZIEJĘ, ŻE BÓG MU WYPACZY, ŻE ODEBRAŁ SOBIE ŻYCIE I PRZYJEMNIE GO DO SIEBIE, A CI KTÓRZY MAJĄ GO NA SUMIENIU NIECH BĘDĄ PRZEKLENCI NA WIEKI WIEKÓW.

07.12.2018, 22:16

J

07.12.2018, 20:47

Szkoła nie jest za wszystko odpowiedzialna. To rodzice są odpowiedzialni za swoje dziecko. Rodzic zna najlepiej, a przynajmniej powinien znać własne dziecko!Niestety niektórzy nie mają czasu dla własnych dzieci ...

07.12.2018, 20:24

Szkoda ze chłopak nie otrzymał najpierw pomocy od psychologa i ze nikt wcześniej nie widział ze coś jest nie tak..

07.12.2018, 18:34

Trudno uwierzyć że nikt nie zauważył w jakim to dziecko jest stanie. Przecież myśl o samobójstwie nie pojawia się nagle. Jest cała masa symptomów, sygnałów jakie wysyła człowiek w takim stanie . Dziwne ze rodzina i szkoła tego nie dostrzegła. Niepojęte! Najłatwiej udawać ze niczego się nie widzi. Żal dziecka które nie zdążyło się nacieszyć życiem a czas który przeżył musiał być męką. TRAGEDIA.

07.12.2018, 17:49

Jo

07.12.2018, 15:36

Biedne dziecko :( bardzo mi przykro, że nikt w porę nie zauważył, że dziecko ma problem.