Japończyk Shihan Katsuaki Asai przeprowadził w Pile pokaz i staż aikido. Sportowa impreza odbyła się z okazji 30-lecia Sekcji Aikido TKKF.

Shihan Katsuaki Asai to autorytet w dziedzinie aikido. Jego obecność w Pile była wyróżnieniem dla lokalnych miłośników tej sztuki walki. Dlatego też staż z udziałem Shihan Katsuaki Asai cieszył się dużą popularnością.

>>> Zobacz też: Piła: nie będzie gali boksu i skoków o tyczce

Staż odbył się w hali sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile. 72-letni Japończyk Shihan Katsuaki Asai (8 dan Aikido Aikikai) udzielił ćwiczącym wielu cennych wskazówek. Odbyły się też egzaminy dla uczestników stażu.

Impreza była zorganizowana z okazji 30-lecia Sekcji Aikido TKKF. Współorganizatorem stażu było Pilskie Centrum Aikido, które w tym roku kończy 10 lat.

Więcej o pobycie w Pile Shihan Katsuaki Asai oraz o stażu i 30-leciu Sekcji Aikido TKFF przeczytasz we wtorkowym Tygodniku Pilskim. Nie przegap!Sport

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Sprawiedliwy (gość) (SPRAWIEDLIWY-PILANIN)

SPRAWIEDLIWY-PILANIN pomylił się (pewnie ze złośliwości) w nazwisku pana Wysoczarskiego. Nie zauważył również, że nawet w ograniczonych ramach tej notatki prasowej jubileusz Pilskiego Centrum Aikido został również wspomniany. Radziłby najpierw czytać, pomyśleć i dopiero potem odpowiedziec. Zwróciłbym też uwagę na ortografię i interpunkcję.

SPRAWIEDLIWY-PILANIN (gość)

KTOS KTO PISAŁ ARTYKUL ZAPOMIAŁ DODAC ZE OBCHODY 10 LECIA AIKIDO W PILE TAKZE MA PILSKIE CENTRUM AIKIDO-WYOCZARSKI SŁAWOMIR ktory kiedys takze prowadzil zajecia w tkkf pila ale by moc sie doszkalac i wyjezdzac na obozy szkoleniowe aikido zalozyl, wlasny klub-sekcje i jest takze wspolorganizatorem tego staz z sensei KATSUAKI ASAI i u ktorego cwiczy wielokrotnie wyjezdzając na seminaria za granice