Wprawdzie klienci galerii VIVO czy Atrium Kasztanowa w Pile mogli mieć w sobotę problem ze znalezieniem wolnego miejsca na parkingu, to jednak w środku wbrew pozorom wcale nie było widać zakupowego szaleństwa. Nikt nie stał w kilometrowych kolejkach, nikt nie walczył o wózek, albo też nie był w stanie zmieścić w nim zakupów. Obie największe galerie będą zresztą otwarte w niedzielę.

W Atrium Kasztanowa w Pile w niedzielę, 11 marca, będzie otwarte kino Helios, Pizza Hut, Lodziarnia Śnieżynka, Przytulna Cafe, KFC, Teltech, Apteka i księgarnia Buuki.

– W naszych galeriach będą czynne lokale, których zakaz prowadzenia handlu w niedzielę nie dotyczy. Mam tu na myśli między innymi restauracje, cukiernie, apteki czy kina. Warto też zaznaczyć, że w inne dni tygodnia dopuszczamy możliwość wydłużenia godzin otwarcia centrum handlowego jeśli najemcy zwrócą się do nas z takimi wnioskami – komentuje na oficjalnej stronie galerii Monika Frukowska, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Galeria VIVO będzie czynna w niedziele od godziny 12.00 do 20.00. Będą otwarte: Centrum Chińskie Q&Q, Wyspa Semilac, Sala Zabaw Honolulu, Tamaris, Vivero, NC+, Gatta, Ezuri, Mayotte, KFC, Śnieżynka, Efez, Choice&Yogo, Benvenutti in Italia oraz Fitness Calypso.

Inne centra handlowe jak IBI, TESCO czy Kaufland będą w niedzielę zamknięte.

Powiew ciepła w weekend. W niedzielę na południu nawet do 17 st. C

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!