Pływacy SMS Racibórz z sukcesami w Szczecinie

Alek
Rafał Bugdol z SMS Racibórz odniósł sukces w Szczecinie
Pływacy SMS Racibórz 10 i 11 maja startowali w Szczecinie w kolejnych zawodach z cyklu Grand Prix Pucharu Polski. Na krytej pływalni Floating Arena, ekipa SMS-u 6 razy zdołała wywalczyć miejsce na podium, przy okazji poprawiając kilka rekordów życiowych.

Rafał Bugdol rywalizację na 100 m stylem grzbietowym ukończył na drugim miejscu, a na dystansie o połowę krótszym na trzecim. Natomiast w wyścigu na 100 m stylem dowolnym zajął trzecią lokatę. Tegoroczny maturzysta w klasyfikacji punktowej ukończył zawody na 8 pozycji.

Aleksandra Tomala zajęła 2 miejsce na 100 m stylem motylkowym i trzecie na 200 m stylem zmiennym, a Wojciech Gabrysz był trzeci w konkurencji 200 m stylem grzbietowym. W zawodach wystartowało 230 zawodniczek i zawodników z 36 klubów.