Siatkówka: dzielna postawa KS ASBL Piła w Finale Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Zobacz zdjęcia

Drużyna KS ASBL Piła zajęła szóste miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek.

W sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 12 w Pile odbył się finałowy turniej Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Wystąpiła w nich drużyna KS Akademia Siatkówki Braci Lach Piła. Nasz zespół uległ w spotkaniach grupowych ekipie UKS Piątka Turek 1:2 (będąc blisko zwycięstwa) oraz UKS ZSMS Malta Poznań 0:2. W meczu o piąte miejsce pilanki przegrały z Szamotulaninem Szamotuły 0:2 i zajęły ostatecznie szóstą lokatę. W turnieju triumfował Enea Energetyk Poznań.
Wkrótce w naszej galerii kolejne zdjęcia, w tym z uroczystości otwarcia imprezy.