Śmiertelny wypadek na drodze z Górki Klaszotrnej do Łobżenicy

Śmiertelny wypadek na trasie Górka Klasztorna - Łobżenica. Samochód uderzył w przydrożny mur. Jedna osoba nie żyje.

Do zdarzenia doszło w niedzielę rano na prostym odcinku z Górki Klaszotornej do Łobżenicy.. 27-letni mężczyzna, który siedział za kierownicą bmw, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w płot.

>>> Zobacz też: Piła: wypadek na ulicy Przemysłowej. Nie żyje 28-latka


19-letnia pasażerka, mieszkanka Dobrzyniewa, zginęła na miejscu. Autem jechały jeszcze dwie osoby. 22-letni pasażer w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Więcej na temat

Komentarze (75)

avatar
avatar
nie z Łobżenicy (gość)

To co tu czytam aż zal komentować ciekawe czy jakby któryś z was wypił i to by go spotkało był by mandry nikt nie jest święty tak samo jak oni i tak samo jak wy każdy ma jakieś wady i zalety innych się ocenia a na siebie nie patrząc ...

avatar
seba (gość)

Zalosne sa te komentarze ,ze kietowca to bandyta i morderca... ze wkoncu zadluzyl. Ciekawe jakby kto inny byl kierowca, mieli swoj rozum, nikt na sile nie wpychal ich do samochodu, wsiadali na wlasne ryzyko... fajna przejazdzka byla do czasu... sadze ze wszyscy po za S. maja i to nie malo za uszami... niech ocenia sad.

avatar
mała (gość)

to jest naprawde zal tej mlodej dziewczyny kierowce widzialam w areszcie jest to chlopak naprawde sympatyczny on juz ma to pietno do konca zycia wiec choc wy dajcie mu spokoj

avatar
Refleksja (gość)

Typowa polskość i zaściankowość. Przy okazji zdarzeń takich jak wypadki, tragedie rodzinne, patologie społeczne,emocjonalne, które źle się kończą, rodzą się w nas liczne powołania. Nagle stajemy się jasnowidzami (wiemy co zdarzyło się w miejscach, w których nas nie było), technikami kryminalistycznymi (wiemy co było przyczyną zdarzenia), prokuratorami (wiemy o co i kogo oskarżać), profilaktykami (wiemy jak powinno się zapobiec tragedii) oraz sędziami (przecież poddajemy analizie "znane nam fakty", potrafimy je zatem osądzić i wydać wyrok). Zapominamy jednak, że każdy z nas nie jest ani jasnowidzem,ani prawnikiem ani nie zna faktów, prócz opisów, które czyta w prasie. Powyższy opis zdarzenia zawiera z biedą dwa fakty : 1. Dnia xx zdarzył się wypadek. 2. Zginęła jednak osoba. Dwa fakty, a spójrzcie ile naprodukowaliście opinii, komentarzy, zaleceń i sądów, ile w tym wszystkim emocji. Apeluje ! Opamiętajcie się, chociażby przez zwykłe oddzielenie faktów od emocji. Nie do nas należy zadanie oceny, analizy i wydawania wyroku.

avatar
pozostał żal (gość)

Czasu się nie cofnie... Pozostanie żal i pytanie DLACZEGO...
Nie sprawiedliwe jest to że nie żyje S... osoba zbyt młoda i zupełnie nie winna... Nie pogodzę się z tym nigdy...Powinnam bawić się na jej ślubie a nie żegnać na cmentarzu...
Osoby które przeżyły do końca życia będą miały na sumieniu tę całą sytuację, i bez względu .... kto prowadził a kto siedział jako pasażer!!! A obwinianie i obrażanie tu M... czy K...albo D... do niczego nie prowadzi, każdy swoją karę czy przez sąd czy przez życie ze świadomością o tym co się stało, będzie miał... Ja modlę się za S...ę, za jej rodzinę i całą resztę... Mimo że jestem rozżalona i nadal w to nie mogę uwierzyć, to nikogo oceniać i osądzać nie będe!!!

avatar
Kas (gość) Nathalie

Nathalie zastanów się co piszesz, bo to, co pokazujesz świadczy o braku inteligencji. Wszyscy, którzy wsiedli z nim do samochodu są winni, nikt ich siłą nie pchał. To, że zasługują na karę nie podlega dyskusji, ale wyciąganie brudów to już brak klasy oraz szacunku do zmarłej, zamiast pisać bzdury w internecie idź i się pomódl za dziewczynę.

avatar
Artur (gość)

Żal mi was ludzie ;] Ogarnijcie lepiej swoją du** i problemy bo nikt z nas święty nie jest ale tego przecież już nikt nie widzi ;/ i uj to każdego powinno obchodzić kto za kogo pieniądze sobie na zakupy chodzi ! Musicie mieć strasznie nudne życie, że wiecie wszystko o wszystkich najlepiej a sami uważacie się za ideały chodzące ! no ale cóż Łobżenica tu było tak zawsze i widać jeszcze długo się to nie zmieni...

avatar
Oli (gość)

Wy to wszyscy najlepiej wiecie jak to było . . . Byliście tam jak np był ten wypadek nie to po takie głupot piszecie .

avatar
Łłł (gość)

Nie obwiniajcie chlopaka każdemu to sie moglo zdarzyc życie jest nieprzewidywalne co sie stalo to sie nie odstanie Wspólczucia dla rodziny.

Wybierz kategorię