Śpiewająco uczcili pamięć o Janie Pawle II

W kościele parafialnym w Osieku nad Notecią odbył się koncert poświęcony Janowi Pawłowi II. Gości powitał i do wysłuchania koncertu zaprosił ksiądz proboszcz Adam Przyborski.

Pod kierownictwem Danuty Błażejczak wystąpiły dzieci i młodzież z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wyrzysku. Zaprezentował się także zespół Osieczanki i członkowie Wyrzyskiego Chóru Męskiego: Mikołaj Wienke, Krzysztof Badura i Maciej Sury. Wśród utworów znalazły się ulubione piosenki Jana Pawła II, w tym również „Barka”.

- Bardzo się cieszę, że przybyli do nas znakomici goście, którzy zechcieli wystąpić. Koncert pięknie wpisuje się w naszą tradycję i myślę, że będzie tak dalej – mówił proboszcz osieckiej parafii ks. Adam Przyborski, nie ukrywając zadowolenia z wysokiego poziomu przedstawionego koncertu.

- Ciarki ogromne przechodziły, kiedy słuchało się tych pięknych pieśni i kiedy słuchało się słów, które napisał święty Jan Paweł II. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Było przepięknie, cudownie i wzruszająco. Dziękuję wszystkim artystom, organizatorom i księdzu proboszczowi za to, że umożliwia nam słuchanie tych koncertów – mówiła po zakończeniu koncertu burmistrz Bogusława Jagodzińska.

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!