Kilkaset osób jest potrzebnych do statystowania w serialu "Drogi do wolności", który w kwietniu będzie kręcony w okolicach Poznania.

Statystów poszukują realizatorzy filmu i poznańska agencja ABM.

- Potrzebujemy kilkuset osób w każdym wieku! - piszą organizatorzy castingu. - Osoby zainteresowane udziałem w produkcji uprzejmie prosimy o maila na marta@studioabm.com.pl zawierającego dwa aktualne zdjęcia i numer kontaktowy.

"Drogi do wolności" to film w reżyserii Macieja Migasa, który realizował m.in. „Komisarza Alexa”, „Singielkę”, „Londyńczyków”. Zdjęcia do filmu już się rozpoczęły.

Zobacz:
Ruszyły zdjęcia do serialu "Drogi wolności"Film opowiada historię trzech sióstr, które pod koniec I wojny światowej zakładają w Krakowie tygodnik „Iskra”. Główne bohaterki zagrają Paulina Gałązka (Marynia), Katarzyna Zawadzka (Alina) i Julia Rosnowska (Lala).

W obsadzie zobaczymy również m.in. Annę Polony, Adama Cywkę, Izabelę Kunę, Michalinę Olszańską. Reżyserem jest Maciej Migas, który zrealizował

Zdjęcia w okolicach Poznania realizowane będą w dniach 7-11 kwietnia.

***
"Drogi wolności" - serial kręcony m.in. w Lublinie


Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?
Pisz do nas na: poznan@naszemiasto.pl
lub zostaw nam wiadomość na facebookuPOLECAMY:
Filmy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!