"Poland. Find your location": kadr z filmiku "Poland. Find your location": kadr z filmiku

"Poland. Find your location": kadr z filmiku (© za: youtube.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Film Commission Poland zaprezentowało nowy spot promujący nasz kraj pt. "Poland. Find your location". Jak Wam się podoba?

Zobacz: Te hotele musicie odwiedzić. Zobaczcie najpiękniejsze miejsca na świecie


"Polska jest niezwykle zróżnicowana, począwszy od miejsc historycznych do nowoczesnej architektury, od ruchliwych centrów miast po bujną, dziką przyrodę, od pałaców i zamków do krajobrazów przemysłowych" - mówi dyrektor Komisji Filmowej, Tomasz Dąbrowski.

Filmik prezentuje piękne miejsca w Polsce. Składa się ze zdjęć lotniczych wykonanych przez drony. Jest on skierowany do zagranicznych producentów i profesjonalistów z branży filmowej i zostanie zaprezentowany podczas światowych imprez: European Film Market w Berlinie i Marche du Film w Cannes.

"Nasz film daje jedynie przedsmak bogactwa Polski. W ciągu tych 80 sekund nie byliśmy w stanie pokazać wszystkich wartych zobaczenia budynków i krajobrazów. Film ma nam pomóc w zachęcaniu zagranicznych producentów do odkrywania potencjału naszego kraju."

Spot został wykonany przez Film Commission Poland we współpracy z ADHD w Warszawie. Produkcją zajął się Badi Badi, a muzykę skomponował Łukasz Targosz.

Poland. Find your location: wideo
Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!