Wielkopolski rynek nieruchomości ma się dobrze. Widać to na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie po raz kolejny odbywają się Targi Mieszkań i Domów. Swoje oferty przedstawia tam ponad 140 wystawców, w tym największych wielkopolskich deweloperów.

– Jestem zainteresowany mieszkaniami w powiecie poznańskim. Są tańsze, jest więcej zieleni i terenów rekreacyjnych, dodatkowo dziś dojazd do miasta nie stanowi większego problemu – mówił Marek Krzyżański, który wraz z żoną wybrał się w sobotę na targi w poszukiwaniu wymarzonego mieszkania.

Rzeczywiście oferta dla osób szukających mieszkań oraz domów z dala od miejskiego zgiełku jest bogata - począwszy od osiedla Słonecznego w Brodowie, przez Rodzinny Zakątek w Błażejewku, osiedle Radosna III w Zalasewie, po osiedle Słoneczne w Szamotułach.

Jak kształtują się ceny nieruchomości? Np. W ramach projektu Rodzinne Komorniki, deweloper Sky Investments proponuje 48 domów o powierzchni 79 metrów kwadratowych. Wybrane nieruchomości są dostępne w promocyjnej cenie 299 tys. zł. brutto.

Promocje targowe przygotował też Linea Deweloper, oferujący mieszkania i domy w Dąbrówce. Dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej, z ogrodem są dostępne poniżej 300 tys. zł. brutto.

Nie brakuje także ofert ze stolicy Wielkopolski. Spółka Agrobex przedstawia projekty Wilczak 20 i Nowe Żegrze, a Grupa Partner Śródka OdNowa.

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody. Na najmłodszych tradycyjnie już czekać będzie plac zabaw z balonowym zoo, malowaniem twarzy i kącikiem plastycznym.

Targi odbywają się w hali nr 3 na MTP. Potrwają one do niedzieli do godz. 17. Bilety on-line można kupić za 7 zł. Z kolei bilet kupiony podczas imprezy w kasie targowej kosztuje 15 zł, a rodzinny (w przypadku 2 osób) – 20 zł. Bilety kupione na miejscu uprawniają do dwudniowego udziału w targach. Dzieci i młodzież do lat 18 uczestniczą w targach bezpłatnie.

Organizatorem wydarzenia była spółka Nowy Adres S.A.

Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?
Pisz do nas na: poznan@naszemiasto.pl
lub zostaw nam wiadomość na facebookuPOLECAMY:

Dom

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!