Wygraj bilety na koncert w Klubie Pod Minogą Wygraj bilety na koncert w Klubie Pod Minogą

Wygraj bilety na koncert w Klubie Pod Minogą (© Matylda Nowacka)

Zdolni poznaniacy wystąpią Pod Minogą 13 lutego. Przed Terrific Sunday wystąpi duet Shivers & Shakes.

Kwartet działa od roku 2013 ale już zdążył sporo zdziałać – zagrał na większości juwenaliowych scen, wygrał wszystkie przeglądy na których się prezentował, uczestniczył w Spring Break Festival oraz zagrał na Open'erze, Jarocinie oraz dał koncert w radiowej Trójce.

Zespół wydał już bardzo dobrze przyjętą Ep-kę "Tonight", a obecnie pracuje nad debiutanckim albumem.

Na poznańskim koncercie zobaczymy także duet Shivers & Shakes, powstały w 2012 roku w Poznaniu. Ich muzyka definiowana jest najczęściej w obrębie eksperymentalnego popu. W skład zespołu wchodzi - Karolina Wasilewska oraz Tadeusz Wnuk. Za bilet na koncert zapłacimy 10 zł.

Terrific Sunday + Shivers & Shakes
13 lutego 2015, godz. 20
Poznań, Pod Minogą
1. [a]http://poznan.naszemiasto.pl/rejestracja/;Zarejstruj[/a] się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. Odpowiedz w komentarzu na pytanie: Dlaczego chciałabyś/chciałbyś wybrać się na koncert Terrific Sunday?

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia do Klubu Pod Minogą. Na zgłoszenia czekamy do 11 lutego (środa) do godz. 12. Zaproszenia otrzymają autorzy dwóch najciekawszych i najoryginalniejszych odpowiedzi.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz niemających wypełnionego profilu nie będą rozpatrywane. Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie naszemiasto.pl - kliknij.


Koncerty w Polsce

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

taktoja

nie ma co owijać w bawełnę! kocham tych chłopaków a tak wyszło, że mam sądowy zakaz zbliżania się do nich więc koncert to jedyny moment kiedy moge na nich patrzeć a przede wszystkim posłuchać! Może nawet dotknąć? No i marzy mi się fotka z basistą! To już taka moja tradycja. To Wy możecie sprawić żeby mój friday był terrific a przyjadę te 300 km dla nich! Pozdrawiam!

hrhrhrhrh

Terrific Sunday są zespołem pełnym pozytywnej energii, którą emanują podczas występów na żywo (a przyda się trochę ożywić w tym smętnym, szarym lutym). Wprowadzili świeży, "wyspiarski" powiew na polską scenę muzyczną, za co jestem im bardzo wdzięczna! Tak trzymać, chłopaki, you rock!

Majk

Mówią, że piątek trzynastego jest chyba najbardziej przesądnie pechowym dniem w całym roku :)
Nie dla mnie!! 13.02 obchodzę swoje 17 urodziny :) Chłopaków z Terrific osobiście nie znam, ale zostali mi poleceni przez bliską osobę, za co cholernie jej dziękuję :) wprowadzacie mnie w naprawdę dobry klimat, chłopaki, tak trzymajcie!! Do zobaczenia w piątek, na pewno będę :)

florentyna

Terrific Sunday to są ziomki moje, mogą być i Twoje!
Koncerty mają fantastyczne do tego autentyczne!
Przystojni wszyscy są, do rytmu wszystkich rwą.
Oczywiście są z Poznania - to rzecz niesłychana! Będzie zabawa do białego rana !!!