Trwa konkurs Miss Wielkopolski 2018. Zobacz półfinalistki z naszego regionu

Paulina Klocek, Martyna Majewska oraz Emilia Niedziałek, to kandydatki do tytułu Miss Wielkopolski 2018 z Piły. Pilanki liczą na wsparcie w głosowaniu, które zapewni im awans do finału konkursu piękności.
 Arch. konkursu Miss Wielkopolski, Studiohdn Kamil Hadyński Fotografia Film Fotobudka

W konkursie “Wielkopolska Miss” do etapu półfinalistek zakwalifikowało się ponad 120 uczestniczek z całego województwa. W tym również 16-letnia Emilia Niedziałek. Nastolatka jest uczennicą gimnazjum nr 5 w Pile. Bardzo ważną rolę w jej życiu odgrywa sport.
Sport dominuje w moim planie dnia. Jeżdżę konno, regularnie chodzę na siłownię i pływalnię - przyznaje kandydatka do tytułu Miss Wielkopolski.

To jednak nie jedyna pasja nastolatki. Dziewczyna swoje zainteresowania zamierza wykorzystać w późniejszym życiu. - Chciałabym zająć się kosmetologią. Bardzo się tym interesuję, zresztą podobnie jak modą. Jestem jednak jeszcze młoda, więc nie wiem co będą dokładnie robić w przyszłości - mówi Emilia Niedziałek.

Drugą z pilanek, która zakwalifikowała się do półfinału konkursu jest 19-letnia Paulina Klocek. Nastolatka interesuje się sportem i zdrowym żywieniem.
Do uprawiania sportu zachęciła mnie moja mama. Razem podejmujemy sportowe wyzwania. W ostatnim czasie wzięłam udział w biegu “wilczym tropem” który odbywał się w Pile. Oczywiście podczas biegu wystąpiłam w barwach narodowych. Takie biegi pozwalają nam jednoczyć się jako społeczeństwo - mówi Paulina Klocek.

19-latka jest uczennicą technikum gastronomicznego. To tam poszerza swoją wiedzę z właściwego żywienia i szukania zdrowszych alternatyw.- Takich jak fit bounty, snickers bez cukru czy też omletowe love - wymienia kandydatka do tytułu Miss Wielkopolski.

Paulina zamierza w przyszłości zająć się odżywianiem w sporcie.

Trzecią z kandydatek jest 17-letnia Martyna Majewska. Wszystkie trzy kandydatki z Piły przygotowują się do półfinału, który odbędzie się w tą sobotę o godz. 19:00 w klubie Pacha Poznań.

Jak oddać głos na pilanki i pomóc im zawalczyć o finał konkursu?

FACEBOOK - wystarczy zostawić “lajka” pod zdjęciem konkursowym kandydatki, jednocześnie lubiąc funpage konkursu “Wielkopolska Miss” na którym znajduje się zdjęcie, aby głos został uznany.

SMS - w treści wpisując kod przypisany konkretnej kandydatce na numer: 72051 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS) - dzięki któremu zostanie oddany 1 głos; 74567 (koszt 4,62 zł z VAT za SMS) - dzięki któremu zostaną oddane 3 głosy; 76567 (koszt 7,38 zł z VAT za SMS) - dzięki któremu zostanie oddanych 6 głosów; 79567 (koszt 11,07 zł z VAT za SMS) - dzięki któremu zostanie oddanych 11 głosów; 91983 (koszt 23,37 zł z VAT za SMS) - dzięki któremu zostanie oddanych 25 głosów.
Aby zagłosowań na Paulinę należy wysłać sms o treści PWM18.37
Aby zagłosować na Emilię należy wysłać sms o treści PWM18.94
Aby zagłosować na Martynę należy wysłać sms o treści PWM18.90

INSTAGRAM - wystarczy “polubić” zdjęcie konkursowe wybranej kandydatki jednocześnie obserwując profil “Wielkopolska Miss” aby głos został uznany.

Wygrywa ta kandydatka, która zdobędzie największą sumę głosów ze wszystkich źródeł. Głosowanie zostanie zamknięte w sobotę, 9 marca, godz. 23:59. Jest więc jeszcze dużo czasu by pomóc Wiktorii przejść do kolejnego etapu i pomóc mieszkance naszego powiatu zawalczyć o tytuł “Miss Wielkopolski”.

  • Tygodnik Pilski
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane