Uczestnicy WTZ nie mogą doczekać się otwarcia nowej siedziby. Da im ona więcej możliwości

Jeszcze trochę i nowa siedziba Warsztatów Terapii Zajęciowej ,,Caritas” działających przy parafii pw. św. Jana Chrzciciela będzie gotowa. Póki co trwają w niej prace remontowe, ale całość z każdym dniem wygląda coraz lepiej!

Postęp prac w budynku, gdzie swoją siedzibę miała kiedyś Agencja Nieruchomości Rolnej widać gołym okiem. Ostatnio, postanowili z bliska przyjrzeć się im uczestnicy WTZ, którzy na miejscu spotkali się z przedstawicielami urzędu miejskiego z burmistrzem Krzysztofem Czarneckim na czele. Był tam także przedstawiciel firmy REM-BUD Henryk Grzymski, która jest wykonawcą inwestycji.

Na spotkaniu m.in. ustalono termin otwarcia nowej siedziby WTZ, który zaplanowano na koniec lipca. Po modernizacji nowa siedziba będzie dawała możliwość urozmaicenia oferty rehabilitacji społecznej i zawodowej niepełnosprawnych podopiecznych o kolejne zajęcia ruchowe, usprawniające komunikację społeczną i terapię psychologiczną.

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!