KANDYDACI DO RADY POWIATU
OKRĘG NR 1 - ŚRÓDMIEŚCIE, ZAMOŚĆ
KW Prawo i Sprawiedliwość
1. ZGIEP-PORZUCEK Magdalena Beata
2. MICHALAK Ireneusz Jan
3. ROMAN Maria Stefania
4. SOKAL Marek Jacek
5 KOWALSKA Agnieszka
6. WIZA Krzysztof Jan
7. NOWAK Jan
8. HOGA Michał Piotr
KW Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe w Pile
1. KOMAROWSKI Eligiusz Piotr
2. POCHYLSKI Przemysław
3. JUDYCKI Robert Antoni
4. KUJAWA Patrycja
5. WŁODKOWSKA Katarzyna Agnieszka
6. JOPEK Czesław Kazimierz
7. CYBULSKA Bogumiła Maria
8. PIETRYSIAK Aldona Ewa
KW Polskie Stronnictwo Ludowe
1. MAZUREK Bogusław Tadeusz
2. ZIĘBA Grzegorz
3. MARKOWSKA Lidia Emilia
Koalicyjny KW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. ZDZIERELA Rafał
2. AUGUSTYN Maria Stefania
3. DĄBEK Stanisław
4. FRYDRYCH Szymon Maciej
5. TOBOŁA Izabela Alicja
6. GRACZYK Grzegorz Henryk
7. SZUDERA Mirosława
8. KRÓL Magdalena
OKRĘG NR 2 - GÓRNE, STASZYCE, GŁADYSZEWO, MOTYLEWO
KW Prawo i Sprawiedliwość
1. KUBIAK-MAJEWSKA Monika Ewa
2. GURDA Ewa Sylwia
3. KIESLING Tomasz
4. ROTKIEWICZ Ryszard
5. JANUZIK Grzegorz
6. KABUS Anna Maria
KW Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe w Pile
1. MADEJ Marian Edward
2. JOPEK Józef
3 . WASILEWSKA Alina Krystyna
4. MICHALSKA Magdalena Dorota
5. PYZIAK Ryszard Feliks
6. MAGNUCKA Agnieszka
KW Polskie Stronnictwo Ludowe
1. NUSZCZYŃSKI Remigiusz Stanisław
2. MYSZKOWSKI Władysław
3. JAGŁA Krystyna Teresa
Koalicyjny KW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. JARCZAK Paweł
2. PRZEWOREK Zbigniew
3. BAKUŁA-ZDZIERELA Marlena Adriana
4. NOWOJSKA Małgorzata
5. SZUTKOWSKI Wojciech
6. LUBIŃSKA Jolanta Jadwiga
OKRĘG NR 3 - PODLASIE JADWIŻYN, KOSZYCE
KW Prawo i Sprawiedliwość
1. KUBIAK Janusz
2. USIDUS Teresa Władysława
3. RADKE Agata
4. GAWLIŃSKI Grzegorz Tomasz
5. LEWANDOWSKI Tomasz
KW Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe w Pile
1. PABICH Krzysztof
2. SMĘDA-DRZYCIMSKA Karolina Anna
3. GIEŁCZYK Marian Stanisław
4. IWICKA-RADOMSKA Magdalena Anna
5. POCHYLSKI Tomasz
KW Polskie Stronnictwo Ludowe
1. LAJTER Jerzy
2. BONA Halina Elżbieta
3. BIELKA Remigiusz Maciej
Koalicyjny KW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. KARWACKA Małgorzata Alicja
2. WĄDOŁOWSKI Grzegorz Józef
3. BOROWICZ Marcin Andrzej
4. URBAŃSKA Dorota Maria
5. PARADOWSKI Łukasz
OKRĘG NR 4 - GMINY ŁOBŻENICA, WYSOKA
KW Prawo i Sprawiedliwość
1. BOSAK-KAWA Zdzisława Maria
2. TADYCH Sylwester
3. FELCYN Józef
4. NOWAKOWSKI Orfeusz Stanisław
5. KONEK Marta Joanna
KW Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe w Pile
1. WASIAK Kazimierz
2. RAMUSIEWICZ Ewa
3. GDANIEC Magdalena Kinga
4. SOBOLEWSKA Agnieszka Katarzyna
5. JOPEK Roman Alfons
KW Polskie Stronnictwo Ludowe
1. SOBIESZCZYK Roman
2. MROTEK Stanisław Paweł
3. LEWANDOWSKI Józef
4. GRUBICH Agnieszka
5. SKOCZEK Mirosława Julianna
Koalicyjny KW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. MANTAJ Mirosław
2. ORZEŁ Piotr
3. LIEBRECHT Patrycja Maria
4. BORUCKI Karol
5. JEWSZEL-BOGUNIA Maria Małgorzata
OKRĘG NR 5 - GMINY BIAŁOŚLIWIE, MIASTECZKO KRAJEŃSKIE, KACZORY
KW Prawo i Sprawiedliwość
1. STRZELECKA Teresa Michalina
2. ROZENFELD Michał
3. SCHUR Jan Jerzy
4. KUJAWIŃSKA Iwona
5. IWANOWICZ Arleta Małgorzata
KW Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe w Pile
1. STOKŁOSA Henryk Tadeusz
2. ZAŁACHOWSKA Emilia
3. STEPNOWSKI Krzysztof
4. PRZYBYLSKA Małgorzata Violetta
5. MIEDZIŃSKI Tomasz
KW Polskie Stronnictwo Ludowe
1. MROTEK Agnieszka
2. ZWIERZYŃSKA Joanna Wanda
3. SIEBYŁA Anna Maria
4. MARTENKA Tomasz Paweł
5. BIEDROŃ Marek
Koalicyjny KW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. MARTENKA Marian Edmund
2. BOCHENEK Katarzyna Sylwia
3. JAGODZIŃSKI Karol
4. KOWALSKA Halina
5. PIOTROWSKI Tomasz Wiktor
OKRĘG NR 6 - GMINY SZYDŁOWO, UJŚCIE
KW Prawo i Sprawiedliwość
1. KOŁODZIEJEWSKA Julia
2. JASIAK Adam
3. AFTYKA
4. WATRACZ
5. BARANOWSKI Krzysztof
KW Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe w Pile
1. PIERKO Mirosław
2. KRAWCZYK Iwona Krystyna
3. NORKOWSKA Agnieszka Małgorzata
4. LEWANDOWSKI Grzegorz
5. KAMIŃSKI Marek
KW Polskie Stronnictwo Ludowe
1. PIECHOCKI Stefan Czesław
2. WIESIOŁEK Jerzy Józef
3. RAJEWSKA Marta
4. PODLECKA Barbara Teresa
5. MARCINIAK Zdzisław
Koalicyjny KW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. ŚLUGAJSKA Ewelina Renata
2. CZERNIEL Sławomir
3. STAŃCZAK Andrzej Wojciech
4. URBANOWICZ Izabela
5. KOWALSKI Marek Grzegorz
Koalicyjny KW SLD Lewica Razem
1. KOŹMA Jerzy Jan
2. TULISZEWSKA Monika Zuzanna
3. BANDURSKI Marcin
OKRĘG NR 7 - GMINA WYRZYSK
KW Prawo i Sprawiedliwość
1. CODRO Henryk
2. KOŁOS Józef
3. TYCMAN Danuta Maria
4. JELIŃSKA Grażyna Halina
5. GAJEWSKI Zbigniew Marian
KW Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe w Pile
1. SCHULZ Iwona Helena
2. PERLIŃSKI Tadeusz
3. NASRULLAH Almuetaz Bellah
4. KLICZKOWSKI Andrzej
5. SOBIESZCZYK Natalia Jadwiga
KW Polskie Stronnictwo Ludowe
1. WEŁNIAK Stanisław
2. KUKUROWSKA Justyna
3. MŁODZIK Renata
4. KĘDZIOR Jarosław
5. KUBIŃSKI Edward Michał
Koalicyjny KW Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. RYMER Stefan
2. BANACH Krzysztof Stefan
3. BELKA Karina Maria
4. BURYTA-ARNDT Danuta
5. KŁYSZ Natalia Maria
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?