Wypadek na lotnisku w Pile W niedzielę po południu, podczas imprezy o nazwie "Lutowe trenowanie na pilskim lotnisku" zderzyły się dwa samochody. Jedno z aut wjechało w matkę z dwójką dzieci.

Tragedia na lotnisku w Pile. W niedzielę odbywała się tutaj impreza o nazwie "Lutowe trenowanie na pilskim lotnisku". Około godziny 15. doszło do wypadku. Dwa samochody osobowe, biorące udział w tym wydarzeniu, zderzyły się. Jeden z samochodów wjechał w kobietę z dwójką dzieci, która spacerowała po lotnisku.

Cała trójka została ranna. W najgorszym stanie było ośmiomiesięczne dziecko, które zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala w Poznaniu. Wózek, w którym było dziecko, został doszczętnie zniszczony. Ranny został też kierowca jednego z samochodów, które brały udział w wypadku.

Na miejscu pracowała policja, straż pożarna i pogotowie.

Wypadek na lotnisku w Pile: czytaj więcej informacji w Tygodniku Pilskim.

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ja (gość)

Wykryto marihuanę u kierowcy Megane.
Nie na czegoś takiego jak w przypadku alkoholu, że jest stan po spożyciu oraz stan nietrzeźwości. Jest jedna regulacja prawna.

zabronione jest prowadzenie pojazdu nie tylko "pod wpływem" ale i "po użyciu" środka podobnie działającego do alkoholu (art. 87 par. 1 k.w.).
Ponieważ w wypadku środków innych niż alkohol nie ma ustawowo ustalonej dolnej granicy stężenia środka od której stan "po użyciu" się zaczyna, można z tego wywodzić pogląd, że każda ilość THC w organizmie jest już stanem "po użyciu".

alu (gość)

A kto robi trening bez zabezpieczen to powino byc zakazane a CI co sie scigali to za to dziecko powini isc do wiezienia I zabrane prawko do konca zycia!!!!!

Luter2 (gość)

Mamusia powinna spacerować w parku a nie na lotnisku , gdzie ścigają . Mam nadzieje że dziewczynka wyjdzie z tego.

Sprawiedliwy (gość)

Dla organizatora 25 lat pozbawienia wolności jaki dla kierowców. Czy aby na pewno była to impreza?

nnnn (gość)

Wielki szacun dla organizatora za pierwszorzędne "zabezpieczenie" imprezy ...
Podpisanie głupiego oświadczenia o odpowiedzialności tylko na tyle stać????
ŻENADA !!!!!