Pilski „Mechanik” zwyciężył w X Powiatowym Turnieju Wiedzy o Sporcie. Na drugim miejscu uplasowało się I LO w Pile, a na trzecim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku.

W sali Młodzieżowego Domu Kultury odbył się jubileuszowy, X Powiatowy Turniej Wiedzy o Sporcie. Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Pile, a poprowadził ją Wojciech Dróżdż, inicjator tego przedsięwzięcia.
Swoją sportową wiedzę zaprezentowali dwuosobowe drużyny jedenastu szkół ponadgimnazjalnych z powiatu pilskiego. Zwyciężył Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Pile, który reprezentowali: Jakub Lewandowski i Mateusz Żabówka. Triumfatorzy uzyskali 78 punktów. Kolejne miejsca zajęli: 2. I LO w Pile (75 pkt.), 3. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku (62), 4. Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile (61), 5. Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego (59), 6. Zespół Szkół Gastronomicznych (54).

>>> Zobacz także: Galeria zdjęć z ubiegłorocznego Powiatowego Turnieju Wiedzy o Sporcie

Gośćmi specjalnymi byli: Zbigniew Makowski (utytułowany sztangista – weteran) oraz Grzegorz Witkowski (dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Pile, były siatkarz i trener).

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!