X Powiatowy Turniej Wiedzy o Sporcie: najlepszy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Pile. Zobacz zdjęcia

Pilski „Mechanik” zwyciężył w X Powiatowym Turnieju Wiedzy o Sporcie. Na drugim miejscu uplasowało się I LO w Pile, a na trzecim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku.

W sali Młodzieżowego Domu Kultury odbył się jubileuszowy, X Powiatowy Turniej Wiedzy o Sporcie. Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Pile, a poprowadził ją Wojciech Dróżdż, inicjator tego przedsięwzięcia.
Swoją sportową wiedzę zaprezentowali dwuosobowe drużyny jedenastu szkół ponadgimnazjalnych z powiatu pilskiego. Zwyciężył Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Pile, który reprezentowali: Jakub Lewandowski i Mateusz Żabówka. Triumfatorzy uzyskali 78 punktów. Kolejne miejsca zajęli: 2. I LO w Pile (75 pkt.), 3. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku (62), 4. Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile (61), 5. Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego (59), 6. Zespół Szkół Gastronomicznych (54).

>>> Zobacz także: Galeria zdjęć z ubiegłorocznego Powiatowego Turnieju Wiedzy o Sporcie

Gośćmi specjalnymi byli: Zbigniew Makowski (utytułowany sztangista – weteran) oraz Grzegorz Witkowski (dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Pile, były siatkarz i trener).

  • Tygodnik Pilski
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane