Zabił deską bezdomnego kota. Potrzeba dowodów w sprawie!

Obrońcy praw zwierząt szukają dowodów, aby w drodze sądowej, móc ukarać sprawcę bestialskiego czynu na zwierzęciu
  Freeimages.com

W zawiązku z bestialskim morderstwem dokonanym na bezdomnym kocie, przez jednego z uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 w Pile, Szpitalik dla Kociąt we współpracy z Fundacją Mondo Cane, wyznaczyli nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł dla osoby, która dostarczy dowodów do sprawy w postaci nagrań filmów i zdjęć z tego masakrycznego zdarzenia.

Zdarzenie to miało miejsce w piątek 2 listopada między godziną 14 a 15. Uczeń klasy 5 SP zatłukł deską bezdomnego kota, po czym wydłubał mu kijem oczy! Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 512-646-506.

Obrońcy praw zwierząt zapewniają stuprocentową anonimowość.

MN

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

22.11.2018, 23:21

nie ma co pierdolić o wychowaniu, rodzicach i skzole tylko stanąć pod szkolą i mu tak wpierdolić żeby srał krwią. Szkoda że nie jestem z Piły bo już jutro bym czatował tam na tą kurwę. Jak by mu wysoki 30 latek zajebał w łeb to by 3 dni bez muzyki tańczył.

14.11.2018, 18:37

W każdym artykule jest podana zła data i godzina zdarzenia. Sprawca jest znany, policja wszczęła śledztwo i póki co zbierają zeznania.

12.11.2018, 12:47

Oby spotkało go to samo

12.11.2018, 09:14

Zdecydowanie powinien ponieść karę ale czy tylko on jest winny ? skąd takie zachowania ? taka agresja ? Współwinni są również opiekunowie dziecka RODZICE .

11.11.2018, 19:49

Nagroda bedzie większa. Co z takiego gnoja wyrośnie? zaczyna od zwierząt a potem ....

11.11.2018, 13:09

Dax to lepiej zostawiać takie sprawy niech ucichną ? Bezkarnie ?
Każdy przechodzi obojętnie stad brak sprawiedliwości w takim świecie żyjemy jaki sami sobie tworzymy więcej przyzwolenia społeczności na okrucieństwo
świat nie stanie się lepszym miejscem nigdy dopóki ludzie nadal zasiedlają ziemie

11.11.2018, 12:26

W tym przypadku zrobiłabym z dzieciakiem to samo ! Juz dosyc tego bestialstwa ! Nie ma na nie usprawiedliwienia !

11.11.2018, 11:54

Jakie sądy są - wiadomo- ale internauci mają swoją sprawiedliwość. A 500 zł to nagroda ze zbiórki ludzi , którzy chcą pomścić śmierć zwierzęcia i ukarać tego małego zwyrola.

10.11.2018, 17:48

500 zł nagrody? Przecież w sądzie i tak mu sprawę podarują albo dostanie grzywnę max. 200-300 zł za ten czyn. Tak działają nasze sądy jeśli chodzi o zwierzęta.