W piątek, 1 maja, na Pergoli gitarzyści z całej Polski spróbują po raz kolejny pobić Gitarowy Rekord Guinnessa w graniu "Hey Joe" Jimiego Hendrixa we Wrocławiu. W tym artykule będziecie mogli obejrzeć zdjęcia uczestników Gitarowego Rekordu Guinnessa 2015.

Zdjęcia: Gitarowy Rekord Guinnessa 2015 we Wrocławiu [galeria uczestników]W imprezie bierze udział wielu gitarzystów z Polski i Europy, będą chcieli pobić kolejny Gitarowy Rekord Guinnessa. Tradycyjnie „Hey Joe” Jimiego Hendrixa zabrzmi we Wrocławiu, jednak nie w Rynku, a na wrocławskiej Pergoli. Do bicia rekordu przyłączyli się także wirtuozi flamenco, The Gipsy Kings Family Reunited.

Niestety rekordu nie udało się pobić, bo zagrało 5003 gitarzystów. Rekord wynosi 7345.

KLIKNIJ TUTAJ, ŻEBY ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ UCZESTNIKÓW GITAROWEGO REKORDU GUINNESSA 2015

Koncert gwiazd rusza o godz. 17.00. Do pobicia rekordu potrzebnych jest 7345 gitar.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć uczestników.Zobacz też: Gitarowy Rekord Guinnessa 2015 we Wrocławiu. Kto zagra na Thanks Jimi FestivalKoncerty w Polsce

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!