Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  GOODMORNING Sp. z o.o.             al.Mickiewicza 5A, Złotów

  GOODMORNING Sp. z o.o. al.Mickiewicza 5A, Złotów

  adres:
  64-920 Piła,
  tel:
  (67) 263-51-60
  e-mail:
  www:
  http://goodmorning.pl/
  Zobacz na mapie

  GOODMORNING B.V. to firma, która rozpoczęła działalność w czerwcu 2001 roku, jako Exotic Green. Nazwa nie była dziełem przypadku. W pierwszym etapie zajmowaliśmy się bowiem delegowaniem pracowników tymczasowych do firm z branży ogrodniczej. Z czasem jednak, rozwinęliśmy skrzydła, wkraczając z impetem do kolejnych sektorów: logistycznych, związanych z żywnością, przemysłem oraz technicznych.
  Ponieważ rekrutację rozszerzyliśmy o pracowników ze wschodniej i środkowej Europy oraz o pracowników holenderskich, przyszła pora na zmianę nazwy na znacznie lepiej odzwierciedlającą nasze działania – tak powstało GOODMORNING!
  Znani i doceniani
  W Holandii każdego dnia w GOODMORNING u naszych zleceniodawców pracuje około 1800 pracowników. Różne branże, małe i duże firmy – wszystkie je łączy jedno – zatrudnianie rzetelnej, zmotywowanej kadry, która swoimi działaniami wspiera rozwój tych firm.
  Pracownicy są kierowani i nadzorowani przez 50 osobowy zespół GOODMORNING. Nasze główne biuro w Holandii mieści się w Etten-Leur. Ponadto, pracujemy w regionalnych biurach w Welberg i Zwijndrecht.
  Tylko najlepsi
  Gwarantujemy współpracę na uczciwych warunkach, popartych wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością rynku pracy. Wiemy doskonale, jak dokonywać selekcji na etapie rekrutacji i jak dobierać pracowników, łącząc harmonijnie potrzeby poszukujących kadry firm oraz ludzi – specjalistów, poszukujących zatrudnienia.
  Jesteśmy elastyczni, nie ustajemy w wysiłkach poszerzania kompetencji, rozwoju i zdobywania nowej wiedzy.


  Złotów
  Aleja Mickiewicza 5a
  77-400 Złotów
  Tel: +48 67 263 51 60 Wew. 25 Rekrutacja /Oferty pracy
  Tel: +48 67 263 51 60 Wew. 26 Administracja /Starzy pracownicy /Reklama
  Tel: +48 67 263 50 78


  Fax:+48 67 263 34 31
  e-mail: infoPL@goodmorning.eu
  e-mail: rekrutacja@goodmorning.pl

  Zgłoś błąd