Wybierz region

Wybierz miasto

  Recital muzyczny Katarzyny Żak

  Teatr Miejski
  Piła, ul. Pl. Staszica St./1

  17:00 Niedziela, 25 stycznia

  • 25zł

  Katarzyna Żak – aktorka teatralna i filmowa. Absolwentka wrocławskiej szkoły teatralnej, przez 9 lat aktorka Teatru Współczesnego we Wrocławiu gdzie zagrała m.in. w spektaklach, "Opera za trzy grosze", "Sztukmistrz z Lublina", "Wariat i zakonnica", "Piaf", "Lot nad kukułczym gniazdem". Od kilkunastu lat związana ze stołecznymi scenami, Teatrem Rampa, w którym zagrała m. in. w spektaklach reżyserowanych przez tak znakomitych artystów jak Wojciech Młynarski, Andrzej Strzelecki, Maciej Wojtyszko czy Jan Pietrzak. Aktualnie można podziwiać aktorkę na stołecznych scenach: teatru muzycznego Roma oraz w "Ptaszku" teatru Kamienica, spektaklach na scenach Komedii i Capitolu, monodramie "Czterdziestka w opałach" (teatru Buffo) oraz serialu "Ranczo" jako uwielbianą przez widzów, pełną ciepła i naturalności postać Solejukowej.

  Od kilku lat Katarzyna Żak z dużym powodzeniem koncertuje z recitalami. Nagrała dwie płyty, w roku 1994 - "Młynarski - Jazz" - standardy jazzowe z polskimi tekstami, specjalnie na płytę napisanymi przez Wojciecha Młynarskiego oraz w roku 1995 – "Kolędy na cały rok" z tekstami Bogdana Loebla i muzyką Włodzimierza Nahornego.

  Tym razem przygotowała dla Państwa recital muzyczny składający się z piosenek m.in. Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Jana Jakuba Należytego, który przeplatany jest opowieściami i anegdotami. Cały program jest pełen radości, pozytywnej energii ale również refleksji.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Dziewczyna Lata Tygodnika Pilskiego

  Dziewczyna Lata Tygodnika Pilskiego