Kryzys trwa. Kolejna porażka KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski Piła

KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski Piła stracił kolejne punkty, ulegając u siebie  drużynie WE-Met FC Kamienica Królewska 1:6
KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski Piła stracił kolejne punkty, ulegając u siebie drużynie WE-Met FC Kamienica Królewska 1:6 fot. Wiesław Szmagaj
Pilscy futsaliści wysoko przegrali na swoim boisku z walczącym o awans We-Metem FC Kamienica Królewska.

Był to ostatni w tym sezonie mecz pilan na swoim boisku. Pożegnanie z kibicami nie wypadło jednak po ich myśli. O losach spotkania KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski Piła - We-Met FC Kamienica Królewska zadecydowała pierwsza jego połowa. Goście zdobyli kolejno pięć bramek, a na listę strzelców wpisali się: Yurii Kidanov (4’), Szymon Wroński (10’), Marcin Choszcz (17’), Jakub Kazior (18’) i Maciej Młyński (19’). Pilanie przegrywali do przerwy 0:5, ale nie poddawali się.

Po zmianie stron w 26’ Bartłomiej Kuzka zdobył gola dla pilskiej drużyny, podtrzymując nadzieję na korzystny rezultat. Niestety, była to jedyna zdobycz naszego zespołu w tym meczu. Wynik spotkania na 1:6 ustalił w 39’ Marcin Choszcz. Pilanie zanotowali kolejną porażkę i zajmują wciąż przedostatnie miejsce w I Lidze Futsalu. Do zakończenia rozgrywek pozostała już tylko jedna kolejka spotkań, w której KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski Piła rywalizować będzie z na wyjeździe z LZS Dragon Bojano.

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia