Diamento

avatarDiamento

Piła
www.BizuteriaDiamento.pl

Moda na srebro.

2013-11-06 12:20:35

Mijają stulecia, ba nawet tysiąclecia, a srebrna biżuteria wciąż jest uważana za modną, ma swoich licznych zwolenników i kolekcjonerów. Srebro to doskonały materiał na bajeczne kolczyki, subtelne bransoletki, różnego rodzaju amulety, czarujące naszyjniki, przepiękne pierścionki i inną biżuterię.

Jeśli już wspominany o pierścionkach, to warto dodać, że właśnie wykonywane ze srebra, funkcjonowały od stuleci, jako oznaka pozycji społecznej, oznaka zamożności lub, po prostu, jako ozdoby. Srebro było zawsze na tyle cenione, że ustępowało tylko złotu, pod względem wartości. Jak, już wspomnieliśmy, srebro było popularnym materiałem, używanym przez pokolenia wytwórców biżuterii. W czasach, gdy ceny złota szybują mocno w górę na światowych giełdach, srebro to również doskonała alternatywa na tańsze, ale nie mnie piękne wyroby.

Cena, to nie jedyna zaleta srebrnej biżuterii. Nadaje się ono doskonale do wykonywania różnych delikatnych ozdób, tworzonych na indywidualne zamówienie z niepowtarzalną teksturą, ornamentyką i stylem. I powtórzmy: jest tańsze niż złoto, a nie mniej piękne.

Jesteś na profilu Diamento - stronie mieszkańca miasta Piła. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj