Sława Sławno - AP Fenestra Kotwica... Gol w 96 minucie. Zdjęcia, wideo - inne wyniki

Tomasz Turczyn
Do ostatniej akcji mecz: Sława Sławno - AP Fenestra Kotwica Kołobrzeg trzymał w napięciu. Pierwsi bramkę zdobyli goście i było 0:1. Sława zdołała wyrównać w 90 plus 6 minucie meczu. Wówczas przeprowadziła akcję, gdzie jej zawodnik wyszedł "sam na sam" z bramkarzem, ale obrońca zdołał go sfaulować przed "16". Za to dostał czerwoną kartkę, a Sława rzut wolny. Ten kapitalnie wykonał Piotr Ścisło i piłka ugrzęzła w siatce - 1:1. I takim wynikiem zakończył się mecz zespołów z czołówki okręgówki. Na wideo poniżej zobaczcie, jak padł gol dla Sławy Sławno.

Okręgówka ZZPN gr 3 - 20 kolejka

Sława Sławno - AP Fenestra Kotwica Kołobrzeg 1:1 (0:0)

Błąd Sławy w 83 minucie zakończył się trafieniem gości. Ci najpierw źle wykonali rzut rożny i piłka - wydawało się, że wyjdzie z "16", ale rozminął się z nią jeden z obrońców Sławy i trafiła ona do piłkarza AP. A ten chytrym - silnym płaskim - strzałem umieścił ją w siatce. Wydawało się, że Sławie będzie się z tego ciężko podnieść.

Trener gospodarzy Karol Izmajłowicz - zagrał vabank. Przestawił zespół na grę trzema obrońcami i przesunął go na połowę rywala. To się opłaciło w ostatniej akcji meczu. Wówczas Sława wywalczyła sytuację "sam na sam", a obrońca Kotwicy sfaulował zawodnika gospodarzy za co dostał czerwoną kartkę.

Arbiter główny skonsultował się z bocznym, aby sprawdzić, czy faul był w polu karnym, czy tuż przed nim. Z konsultacji wynikło, że Sławie należy się rzut wolny. Ten precyzyjnie wykonał Piotr Ścisło (doświadczony zawodnik wszedł na murawę w 68 minucie) i Sława cieszyła się z gola w 90 plus 6 minucie. Na 1:1 mecz się zakończył.

Sława Sławno: Wolowski -Szadkowski, Karaban (85 min. Andrik), Briciciaru (68 min. Ścisło), Biernat (58 min. Wilga), Wardak, Gronkiewicz, Kwiatkowski, Serewiś, Malias, Zosiuk