35. Bieg im. T. Zielińskiego w Trzciance wygrała Monika Kapera z Piły. Brawo!

[email protected]
Bieg T. Zielińskiego w Trzciance
Bieg T. Zielińskiego w Trzciance Wojtek Dróżdż
Wczoraj odbył się 35. już jubileuszowy bieg im. T. Zielińskiego w Trzciance. To duża impreza dla zaprawionych biegaczy. Zawodnicy biegli dystans 10 km, a trasa biegła ulicami Trzcianki i okolic. Bieg ukończyło 195 biegaczy. Zwyciężył Kenijczyk, Kyeva Cosmas. Pokonanie dystansu zajęło mu zaledwie 30:31. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Krzysztof Gosiewski (EŁK), Kamil Linka (UJŚCIE), Andrzej Kuśmider (CZAPLINEK), Rafał Stachowski (MIASTECZKO KRAJ.) Najszybszą panią okazała się Monika Kapera z Piły. Na mecie zanotowała czas: 36:10 Dalsze miejsca zajęły kolejno:Magda Witkiewicz (BIAŁOGARD), Sara Gawlak (PIŁA), Arleta Ludwiczak (GNIEZNO), Natalia Kledzik (CHODZIEŻ)